Sayısal Loto haftada 2 gün çekilecek

Sayısal Loto haftada 2 gün çekilecek.  Cumartesi olan çekiliş günleri aynı kalacak olup, ikinci çekiliş Çarşamba günleri yapılacak.

Milli Piyango İdaresi’nden yapılan açıklama şöyle;

Sayısal Loto (6/49) oyununda haftada iki çekiliş yapılmaya başlanacaktır. Uygulamaya 15 Temmuz 2018 tarihinde başlanacak olup; ilk çekiliş 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü ikinci çekiliş ise 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek ve çekilişler bu şekilde devam edecektir.

Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılacak Sayısal Loto (6/49) çekilişlerinde büyük ikramiyeyi kazanan numaraların bilinememesi halinde büyük ikramiye diğer çekilişe devredecek, uygulama büyük ikramiyeyi kazanan numaralar bilinene kadar devam edecektir.

Dört hafta boyunca 6 numarayı doğru tahmin edenin çıkmaması durumunda büyük ikramiye tutarının bir alt gruba (5 bilenlere) dağıtılması uygulamasına son verilmiştir. Sayısal Loto (6/49) çekilişinde 6 numarayı doğru tahmin eden olmadığı sürece büyük ikramiye sonraki çekilişlere devretmeye devam edecektir.

Sayısal Loto ve Şans Topu Çekilişleri Aynı Gün Yapılacak

Milli Piyango İdaresi’nden edindiğimiz bilgiye göre halihazırda Çarşamba günleri Şans Topu çekilişi aynı şekilde devam edecek. Çarşamba günleri önce Şans Topu çekilişi yapılacak, ardından Sayısal Loto çekilişine geçilecek.

Devir Sayısında Düzenleme

Sayısal Loto 3 çekiliş devretmesi durumunda 4. çekilişte de 6 bilinemediğinde 5 bilenlere ikramiye dağıtılıyordu. Bu uygulamaya da son verildi. Bundan sonra Süper Loto gibi Sayısal Loto oyununda da ikramiye 6 bilen çıkana kadar devredecek.

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 14 Ortalama: 4.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code