Milli Piyangoda hile var mı?

Milli Piyangoda hile var mı? Milli Piyango hile açıklaması. Milli Piyango hile videosu. Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara, Süper Lotoda hile var mı?

Milli Piyangoda Hile Söylentileri

Takip edenler bilir uzun bir süre önce Milli Piyango idaresi ile TRT arasında anlaşma bozulmuş ve Milli Piyango tarafından yapılan şans oyunları çekilişlerinin canlı olarak yayınlanmasına son verilmişti. Bu durum haklı olarak şans oyunlarını oynayan kesim tarafından şüpheyle karşılanmaya başlanmıştı. Nedeni de çok basit her ay milyonlarca lira ikramiye dağıtan Milli Piyangonun çekilişleri bir sır perdesi arkasında yapılıyor ve sadece sonuç kısmı açıklanıyordu.

Yıllar geçtikçe feto terör örgütünün faaliyetleri de ortaya çıkmaya başladıkça hile yapıldığı iddiaları ayyuka çıktı. Hatta milletvekilleri bile bu konuya dahil olup, oyunlarda hile yapıldığına dair hile kanıtları gösterdiler.

Her ne kadar Milli Piyango idaresi bu konularla ilgili, oyunlarda kesinlikle hile yapılmıyor şeklinde açıklama yapsa da şans oyunları oynayanların yüzde 99’u oyunlarda hile yapıldığı konusunda görüş bildirmeye devam ediyor.

Milli Piyangoda Hile Var mı?

Sosyal medya ve diğer kanallardan da son zamanlarda bize gelen mesajlar hile konusuna odaklanmaya başladı. Oyunlarda hile olduğunu devamlı dile getiren mesajlar bizi bu konuda harekete geçmeye mecbur etti.

Biz de Milli Piyango’nun 5 Eylül 2019 tarihli Süper Loto çekilişini izlemeye karar verdik ve Milli Piyango’nun İstanbul Beyoğlu’ndaki Galatasaray Şube Müdürlüğü binasında bulunan çekilişe katıldık.

Milli Piyango Sayisal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara çekilişlerinde hile var mı?

Gittik, gördük yerinde inceledik… Detaylı izlenimlerimizin yer aldığı video çalışması bu yazımızda.

Böyle bir çalışmayı şimdiye kadar basın kuruluşları dahil kimse yapmadı. İlk defa Lotom portalı olarak biz gerçekleştirdik. Hile var mı? Yok mu?

Bütün detaylarıyla Milli Piyangoda hile var mı? videomuzda. İyi seyirler…

 

Milli Piyangoda hile var mı? Milli Piyango hile açıklaması Milli Piyango hile videosu

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 20 Ortalama: 3.8]

Milli Piyangoda hile var mı?” için 5 yorum

 • Avatar
  24 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:42
  Permalink

  bnde inanmiyorum guvenmiyorum kc senedir oynuyorum birkere olsun 8 bile tutmadi ve bu video yada inanmiyorum hpsi hp ayrli bnce

  Yanıtla
 • Avatar
  13 Ocak 2020 tarihinde, saat 18:06
  Permalink

  Toplarin içinde mıntnatis misali bir şey olamaz mi bu akliniza gelmiyor mu videoda bahsetmemissiniz. Toplar yavaşlayinca mıknatıslı top tutunuyor iniyor gibi. Bu benim fikrim tabi

  2
  1
  Yanıtla
 • Avatar
  11 Kasım 2019 tarihinde, saat 05:04
  Permalink

  Ben şanslı numaralara asla inanmıyorum. Şanslı bayilere inanıyorum. On numara için bu diyeceklerim. 3 sene içinde 4 kez çıkan bir bayi var. Ve 22 rakamın 8 i hep aynı numara. 2 kez 8 tutturdum bu sayede.

  Yanıtla
 • Avatar
  29 Ekim 2019 tarihinde, saat 23:57
  Permalink

  Arkadaş milli piyango idaresi ozellesti milli piyango sayfasına gidip tam listeye bakinca nedense büyük ikramiye biletleri satilmayan sayisal bilet olarak yaziyor. Ne hikmettir büyük ikramiyelerin biletleri satılmıyor ve sirkete kalıyor. Hile yok öylemi.. güldürmeyin beni

  Yanıtla
 • Avatar
  16 Ekim 2019 tarihinde, saat 15:03
  Permalink

  YILLARDIR OYNUYORUM HİÇ İKRAMİYE YÜZÜ GÖREMEDİM…SAYISALLARDA HİÇ İKRAMİYE İSABET ETMEZ-Mİ

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code