Şans Topu püf noktaları, tüyoları

Şans Topu püf noktaları, tüyoları nelerdir? 5+1 tutturmanın kesin bir formülü var mıdır? Şans Topu’nun şifreleri, sırrı var mıdır? İşte bu soruların cevaplarına yazımızda yer vereceğiz.

Bildiğiniz gibi Şans Topu 34 rakam içinden 5 tane rakam ve 14 rakam içinden 1 rakamı bulma üzerine dayalı bir oyundur. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve her çarşamba günü yapılan çekilişte 6 rakam tespit edilir ve 34+14 sayı içerisinden 5+1, 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1 ve 1+1 bilenlere ikramiye verilir. Şans Topu nasıl oynanır? Detaylı bilgiler sayfamızı ziyaret ederek oyun hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şans Topu 5+1 Bilme Olasılığı

Şans Topu’da 5+1 bilme olasılığı 1/3.895.584 oranı gibi çok düşüktür. Şans Topu olasılıklar sayfamızdan bütün olasılıkları inceleyebilirsiniz.

Yazımızın ana konusuna döndüğümüzde Şans Topu tutturmak için püf noktaları, tüyoları nelerdir sorusuna cevap arayalım. Şans Topu için internet üzerinde Şans Topu’nun sırrı çözüldü veya Şans Topu’nun şifreleri gibi birçok yazıya rastlayabilirsiniz fakat maalesef yaklaşık 4 milyon ihtimal olan bir oyunda şifre çözmek veya herhangi bir sır olması mümkün değildir. Örneğin 3.895.583 kolon oynasanız bile 3.895.584. kolona ikramiye vurması sizin oynadığınız tek kolona ikramiye vurması ile aynı şansa sahiptir.

Şans Topu Büyük İkramiye Kazanmak İmkansız mı?

Bu durumda bu oyunda oynayıp büyük ikramiye kazanmak imkansız neden oynayalım dediğinizi duyar gibiyim fakat bu düşünce de doğru değildir. Çünkü her hafta Milli Piyango oyunlarında ortalama 10 kişi milyoner olma hayalini yakalamaktadır. Çoğu zaman da kazananların 1 veya 2 kolon oynayıp 1-2 liralık bir harcamayla büyük ikramiyeyi kazandığını duymuşsunuzdur. İşte şimdi geldik yazımızın can alıcı noktasına;

Peki sadede gel bizim kazanmamız için ne yapmamız lazım dediğinizi de ufak ufak duymaya başladım. Sizi sıkmadan yazının son kısmına izninizle başlamak istiyorum.

Şans Topu Püf Noktaları, Tüyoları

Şans Topu kazanmak için binlerce kolon oynamak mutlaka şansınızı arttıracaktır. Ama onbinlerce lira verip kazanma şansını arttırmak kazanmanın kesin yolu değil, hatta sizi kumara götürecek bir durumdur. Bizce de kesinlikle yanlış bir yöntemdir.

Loto kazanmak için en önemli püf noktamız şanstır. Şansımız olmaz ise kazanmamız mümkün değil ve her hafta Şans Topu sonuçlarına baktığımızda hüsranla karşılaşmamız muhtemeldir. Bunu unutmamamız gerekir. İşte burada sıkça kullandığımız şansımızın peşinden gitmek değil, şansın bize gelmesini sağlamak en büyük püf noktasıdır. Lotom.net olarak yıllardır yaptığımız istatistik ve analizlerin de temeli budur.

Peki şansın bize gelmesini nasıl sağlayabiliriz? Bunun için binlerce kolon Şans Topu oynamak yerine her hafta 5 veya bütçenize göre 20 kolona kadar oynamak yeterli ve doğru bir adım olacaktır. Oynayacağımız kolonları da istatistiklerimizden faydalanarak yaklaşık 4 milyon olan ihtimali 100 binlere kadar düşürüp belli sayı aralığındaki (son 12 hafta analizleri buna en büyük örnektir) İstatistiklerle belirlenmiş sayılar içinden seçip her hafta oynayarak, hem bütçenizi sarsmadan, hem de her hafta ihtimaliniz yüksek bir şekilde şansın size gelmesini bekleyerek oynamanız bizce Şans Topu püf noktalarının en büyüğüdür.

Bol şanslar…

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 58 Ortalama: 3.1]

Şans Topu püf noktaları, tüyoları” için bir yorum

  • Avatar
    2 Nisan 2019 tarihinde, saat 11:39
    Permalink

    Püf noktaları nelerdir bana bildirin,şansı nasıl yakalıya bilirim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code