On Numara püf noktaları, tüyoları

On Numara püf noktaları, tüyoları nelerdir? 10 tutturmanın kesin bir formülü var mıdır? On Numara’nun şifreleri, sırrı var mıdır? İşte bu soruların cevaplarına yazımızda yer vereceğiz.

Bildiğiniz gibi On Numara 80 rakam içinden 10 tane rakamı bulma üzerine dayalı bir oyundur. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve her pazartesi günü yapılan çekilişte 22 rakam tespit edilir ve 80 sayı içerisinden 10, 9, 8, 7,6 bilenlere ve hiç bilemeyenlere ikramiye verilir. On Numara nasıl oynanır? Detaylı bilgiler sayfamızı ziyaret ederek oyun hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

On Numara 10 Bilme Olasılığı

On Numara’da 10 bilme olasılığı 1/2.546.203 oranı gibi çok düşüktür. On Numara olasılıklar sayfamızdan bütün olasılıkları inceleyebilirsiniz.

Yazımızın ana konusuna döndüğümüzde On Numara tutturmak için püf noktaları, tüyoları nelerdir sorusuna cevap arayalım. On Numara için internet üzerinde On Numara’nun sırrı çözüldü veya On Numara’nun şifreleri gibi birçok yazıya rastlayabilirsiniz fakat maalesef yaklaşık 3 milyon ihtimal olan bir oyunda şifre çözmek veya herhangi bir sır olması mümkün değildir. Örneğin 2.546.202 kolon oynasanız bile 2.546.203. kolona ikramiye vurması sizin oynadığınız tek kolona ikramiye vurması ile aynı şansa sahiptir.

On Numara Büyük İkramiye Kazanmak İmkansız mı?

Bu durumda bu oyunda oynayıp büyük ikramiye kazanmak imkansız neden oynayalım dediğinizi duyar gibiyim fakat bu düşünce de doğru değildir. Çünkü her hafta Milli Piyango oyunlarında ortalama 10 kişi milyoner olma hayalini yakalamaktadır. Çoğu zaman da kazananların 1 veya 2 kolon oynayıp 1-2 liralık bir harcamayla büyük ikramiyeyi kazandığını duymuşsunuzdur. İşte şimdi geldik yazımızın can alıcı noktasına;

Peki sadede gel bizim kazanmamız için ne yapmamız lazım dediğinizi de ufak ufak duymaya başladım. Sizi sıkmadan yazının son kısmına izninizle başlamak istiyorum.

On Numara Püf Noktaları, Tüyoları

On Numara kazanmak için binlerce kolon oynamak mutlaka şansınızı arttıracaktır. Ama onbinlerce lira verip kazanma şansını arttırmak kazanmanın kesin yolu değil, hatta sizi kumara götürecek bir durumdur. Bizce de kesinlikle yanlış bir yöntemdir.

Loto kazanmak için en önemli püf noktamız şanstır. Şansımız olmaz ise kazanmamız mümkün değil ve her hafta On Numara sonuçlarına baktığımızda hüsranla karşılaşmamız muhtemeldir. Bunu unutmamamız gerekir. İşte burada sıkça kullandığımız şansımızın peşinden gitmek değil, şansın bize gelmesini sağlamak en büyük püf noktasıdır. Lotom.net olarak yıllardır yaptığımız istatistik ve analizlerin de temeli budur.

Peki şansın bize gelmesini nasıl sağlayabiliriz? Bunun için binlerce kolon On Numara oynamak yerine her hafta 5 veya bütçenize göre 20 kolona kadar oynamak yeterli ve doğru bir adım olacaktır. Oynayacağımız kolonları da istatistiklerimizden faydalanarak yaklaşık 3 milyon olan ihtimali 100 binlere kadar düşürüp belli sayı aralığındaki (son 12 hafta analizleri buna en büyük örnektir) İstatistiklerle belirlenmiş sayılar içinden seçip her hafta oynayarak, hem bütçenizi sarsmadan, hem de her hafta ihtimaliniz yüksek bir şekilde şansın size gelmesini bekleyerek oynamanız bizce On Numara püf noktalarının en büyüğüdür.

Bol şanslar…

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 180 Ortalama: 3]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Çok büyük hile dönüyor yazık günah bu adamları zengin etmeyin reklam yapıyorlar toplar bilerek öncesinde ayarlanmis hic bir kurum güven vermiyor artık yoksulluğun hırsızlıkğın açlığın bol olduğu ülkedende bu cıkar ” şaibe ” ☻

Kerem

On numaradan 9 tutturdum bu hafta. Istatistik yaptım. 2 ay önce çıkan numaralar ile bu hafta çıkan numaralar arasında 11 sayı benzerlik var. Ve bu sayılar devamli 1 ya da 2 ayda bir tekrar ettiğini gördüm.yeni başladım bu işe. Eğer 10 tutturursam size yazacağım.

can

lletişime geçelim istersen beraber çalışmalar yapalım.

funda

10 numara 7 ve 8 tutturuyorum.şans topunda genelde 4 tutuyor.kaç kere 1 veya 2 sayıyla kaçırdım:)

İslamagel

Ben her hafta sadece 10 numara 1000 tl veriyorum genelde 200 civari aliyorum bakin bu oyundan uzak durun cunku gercekten burseyler donuyor suan 6 yada 7 sene oldu yuklu oynamama ragmen malesef ne zengin oldum ne birsey max 9 bildim ondada aldigimi verdim sonra bir ev parasi keske hic oynamasaydim

Erdal

Ben aynı kuponu 10 senedir oynuyorum fakat çıkan birşey olmadı. Bu demek oluyor ki sen bu oyunu oynama. Boşuna zorlama cikmayacak… ;))

Adem

15.04.2019 9 buldum on numara 10 bulmak için oynuyorum 2 3 hafta ara veriyorum ondan sonra geriyonuyorum

Rıdvandevran

9 tuuturduğunuz haftaki en büyük sır ne idi..
Önceli sonuçlar mi?
İçe gelen fısıltı mi..
Tamamen tesadüf müydü…..

BARAN

BEN EN SON 7 NUMARA TUTURDUM BASKA YOK SANSIM OLSA KESKE 😀

nazife

sayısalda 3 tuttu bende şans olsaydı anamı babamı görme şansım veyada resimlerini görme şansım olurdu. insanın şansı doguştandır gerisi benim için yalandır. olsaydı şaşardım zaten. umut dünyası veya hayalin bittigi zaman yaşam bitmiştir kısaca. nefese şükretmek en güzeli. sürünmek cabası sayğılar

10
0
Would love your thoughts, please comment.x