Süper Loto ne zaman çekiliyor? Kaçta açıklanacak?

Süper Loto saat kaçta açıklanacak? Süper Loto ne zaman çekiliyor? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper Loto çekilişi saat kaçta? Süper Loto kaça kadar oynanır? İşte bu soruların hepsinin cevabını yazımızda paylaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi Süper Loto 54 rakam içinden 6 tane rakamı bulma üzerine dayalı bir oyundur. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve her perşembe günü yapılan çekilişte 6 rakam tespit edilir ve 54 sayı içerisinden 6, 5, 4, 3 bilenlere ikramiye verilir. Oyunla ilgili daha detaylı bilgi için Süper Loto nasıl oynanır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Süper Loto çekilişleri her hafta perşembe günü yapılır.

Süper Loto Kaça Kadar Oynanır?

Süper Loto son oynama saati perşembe günleri saat 21:00’dır. Saat 21:00 itibariyle makineler kapanır ve bu saatten sonra oynanan oyunlar diğer gün çekilişine sayılır.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? Süper Loto Ne zaman Çekiliyor?

Süper Loto ne zaman çekiliyor? 21:00’da makineler kapandıktan sonra, Milli Piyango idaresince perşembe günleri saat 21:15’de noter huzurunda çekilişi yapılır. Çekilişten sonra büyük ikramiye ve teselli ikramiyeleri belirlenir.  Ziyaretçilerimizin sorusu Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Numaralar belli oldu ama henüz resmi sonuçlar açıklanmadı.

Saat Kaçta Açıklanacak?

Süper Loto perşembe günleri saat 21:15’de çekildikten sonra, büyük ikramiye ve teselli ikramiyeleri belirlenir. Bu işlemler yaklaşık 15-20 dakika sürebilmektedir. Resmi açıklama ise saat 21:35’de yapılır. Süper Loto sonuçlarına bu saatlerden sonra sitemizden ulaşabilirsiniz.

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 15 Ortalama: 3.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code