Sayısal Loto püf noktaları, tüyoları

Sayısal Loto püf noktaları, tüyoları nelerdir? 6 tutturmanın kesin bir formülü var mıdır? Sayısal Loto’nun şifreleri, sırrı var mıdır? İşte bu soruların cevaplarına yazımızda yer vereceğiz.

Bildiğiniz gibi Sayısal Loto 49 rakam içinden 6 tane rakamı bulma üzerine dayalı bir oyundur. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir ve her cumartesi günü yapılan çekilişte 6 rakam tespit edilir ve 49 sayı içerisinden 6,5,4 ve 3 bilenlere ikramiye verilir. Sayısal Loto nasıl oynanır? Detaylı bilgiler sayfamızı ziyaret ederek oyun hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sayısal Loto 6 Bilme Olasılığı

Sayısal Loto’da 6 bilme olasılığı  1/13.983.816 oranı gibi çok düşüktür. Sayısal Loto olasılıklar sayfamızdan bütün olasılıkları inceleyebilirsiniz.

Yazımızın ana konusuna döndüğümüzde Sayısal Loto tutturmak için püf noktaları, tüyoları nelerdir sorusuna cevap arayalım. Sayısal Loto için internet üzerinde Sayısal Loto’nun sırrı çözüldü veya Sayısal Loto’nun şifreleri gibi birçok yazıya rastlayabilirsiniz fakat maalesef 13 milyon ihtimal olan bir oyunda şifre çözmek veya herhangi bir sır olması mümkün değildir. Örneğin 13.983.815 kolon oynasanız bile 13.983.816. kolona ikramiye vurması sizin oynadığınız tek kolona ikramiye vurması ile aynı şansa sahiptir.

Sayısal Loto Büyük İkramiye Kazanmak İmkansız mı?

Bu durumda bu oyunda oynayıp büyük ikramiye kazanmak imkansız neden oynayalım dediğinizi duyar gibiyim fakat bu düşünce de doğru değildir. Çünkü her hafta Milli Piyango oyunlarında ortalama 10 kişi milyoner olma hayalini yakalamaktadır. Çoğu zaman da kazananların 1 veya 2 kolon oynayıp 1-2 liralık bir harcamayla büyük ikramiyeyi kazandığını duymuşsunuzdur. İşte şimdi geldik yazımızın can alıcı noktasına;

Peki sadede gel bizim kazanmamız için ne yapmamız lazım dediğinizi de ufak ufak duymaya başladım. Sizi sıkmadan yazının son kısmına izninizle başlamak istiyorum.

Sayısal Loto Püf Noktaları, Tüyoları

Sayısal Loto kazanmak için binlerce kolon oynamak mutlaka şansınızı arttıracaktır. Ama onbinlerce lira verip kazanma şansını arttırmak kazanmanın kesin yolu değil, hatta sizi kumara götürecek bir durumdur. Bizce de kesinlikle yanlış bir yöntemdir.

Loto kazanmak için en önemli püf noktamız şanstır. Şansımız olmaz ise kazanmamız mümkün değil ve her hafta Sayısal Loto sonuçlarına baktığımızda hüsranla karşılaşmamız muhtemeldir. Bunu unutmamamız gerekir. İşte burada sıkça kullandığımız şansımızın peşinden gitmek değil, şansın bize gelmesini sağlamak en büyük püf noktasıdır. Lotom.net olarak yıllardır yaptığımız istatistik ve analizlerin de temeli budur.

Peki şansın bize gelmesini nasıl sağlayabiliriz? Bunun için binlerce kolon Sayısal Loto oynamak yerine her hafta 5 veya bütçenize göre 20 kolona kadar oynamak yeterli ve doğru bir adım olacaktır. Oynayacağımız kolonları da istatistiklerimizden faydalanarak 13 milyon olan ihtimali 100 binlere kadar düşürüp belli sayı aralığındaki (son 12 hafta analizleri buna en büyük örnektir) İstatistiklerle belirlenmiş sayılar içinden seçip her hafta oynayarak, hem bütçenizi sarsmadan, hem de her hafta ihtimaliniz yüksek bir şekilde şansın size gelmesini bekleyerek oynamanız bizce Sayısal Loto püf noktalarının en büyüğüdür.

Bol şanslar…

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Toplaml: 69 Ortalama: 3.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code